מגמות עתידיות חודש הכלב
.

מגמות אישיות, כלליות עתידיות

לחודש אוקטובר/חודש הכלב

 המתחיל ב 8.10.2017 ומסתיים ב 7.11.2017

חודש הכלב השנה הוא דרמטי וחזק יותר מחודשי הכלב בששת השנים האחרונות. זה חודש של FAI KONG המשמעות היא שזה חודש שבו הנטייה הכללית היא להקצנה של רגשות ורצונות, הצורך בשליטה באנשים ומצבים ביום יום נעשה חזק, אנשים פחות מוותרים ונעשים קיצוניים יותר. אבל רב הנסתר על הגלוי, הן ברמה האישית והן ברמה הכללית פוליטית/חברתית. המון אירועים מתרחשים מאחורי הקלעים. הזירה הפוליטית רוחשת ובוחשת, הסיבה העיקרית לכך היא שהצירוף הזה של כלב מתכת מייצר ומחזק לאומנות והתבצרות יתר בעמדות דתיות, חברתיות, פוליטיות ואישיות, אבל גם שאפתנות ללא גבולות והגשמת יעדים ומטרות. זה חודש של התרחשויות גדולות, מרביתן נסתרות וחלקן גלויות. בהיותו חודש שמעורר לאומנות הוא גרוע למשא ומתן בין מדינות במצב של לוחמה או חוסר הדדיות, כמו ארצות הברית/צפון קוריאה או ישראל ושכנותיה. או דאע"ש ואל קעידה ביחס למדינות נוצריות כמו ארצות הברית או מדינות אירופה. הצירוף של כלב מתכת מיוחס גם לכל מה שמגיע מתחת לפני האדמה, כמו בחפירות ארכיאולוגיות, תגליות של מערות תת קרקעיות, הים ומצולותיו. מאחר וליקוי החמה הגדול של ה21.8.2017 התרחש ביום של דרקון מתכת, אזי ההוריקנים הארווי ואירמה התרחשו בימים של קומבינציה מיוחדת בין אירועים אלה ליום הליקוי, כנ"ל גם יום הטבח ב לאס וגאס, גם חודש הכלב עצמו נמצא במצב של לוחמה עם יום הליקוי ובחודש זה ישנם כמה ימים שמגבירים את האפקט. בכל מקרה בחודש זה ייפול דבר, גם אם לא נדע, כנראה שהנשיא טראמפ שהוא עצמו יליד ענף כלב האש ואחרים יגיעו להחלטות ארוכות טווח ביחס לעולם.

חודש כלב המתכת מאופיין בכמות גדולה של אלמנט המתכת, האדמה וקצת אש, שלושת האלמנטים האלה משתלבים עם המפה האישית של כל אחד ואחד ליצירת דינאמיקה ייחודית, לחלק זה חודש מצוין, לאחרים סביר וישנם גם כאלה שזה חודש מתיש ולא קל, הכול כמובן בהתאם למערכת היחסים של האלמנטים הקוסמיים של החודש ביחס למפה האישית של האדם.

מעבר לאלמנטים ישנם גם לא מעט כוכבים או אנרגיות קוסמיות בעלות תכונות טובות, שמגינות ותומכות ואחרות פחות טובות. כך שהמפה מושפעת בו זמנית הן מהאלמנטים הקוסמיים והן מהאנרגיה של הכוכבים. אין מדובר בכוכבי לכת, אלא באנרגיות שמכונות כוכבים והם למעשה אינטראקציות מתמטיות במרחב שמשפיעות על חיי האדם, הפוטנציאל תמיד קיים אבל ההתממשות שלו היא סטטיסטית. כלומר, הסיכויים משאירוע כזה או אחר יתרחש, הוא בעל סבירות גבוה ביותר במצב כזה או אחר.

לוח השנה הסיני שונה מזה המערבי, השנה האסטרולוגית מתחילה ב 4.2 ומסתיימת ב 3.2 שנה לאחר מכן. לוח השנה הזה מורכב מ 60 צירופים המחוברים בטכניקה שמכונה STEMS AND BRANCHES (גזעים וענפים) שיטה שמוכרת לרבים בתחום הרפואה הסינית. המחזור הגדול הוא בן 180 שנים והמחזור הקטן הוא בן 60 שנים, 60 חודשים, 60 ימים, 60 שעות ו 60 דקות. השנה הצירוף של חודש אוקטובר, זה כלב מתכת, בשנה הבאה חודש אוקטובר יצוין על ידי הצירוף כלב מים, רק בעוד חמש שנים, בשנת 2022 שוב נחווה את חודש כלב המתכת.

זה הזמן לפני תחילת החודש להבין את המגמות ולנצל אותן להתנהלות חכמה, אל תפספסו את היכולת להבין את המגמות האנרגטיות העומדות לרשותכם ולנצל אותן לטובתכם.

ההתייחסות בבדיקת שנה מתייחסת מתאריך 4.2 ועד ה3.2 בשנה שלאחר מכן, לדוגמה: אם נולדם בשנה מסויימת ב  27.1.1948 (48 שנת החולדה) אזי אתם משתייכים לשנה הקודמת (שנת החזיר) מכיוון שנולדתם לפני 4.2.1948 התאריך שבה התחילה שנת החולדה.

ילידי שנים של חולדה

1948 1960 1972 1984 1996 2008

אלה שנולדו בשנים של חולדה יחוו החודש אנרגיה חלשה יחסית, שעוסקת בעיקר במתח ומצוקה שנוצרת במערכות יחסים חברתיות, מקצועיות ואישיות, המשמעות היא שבחודש זה כדאי לשמור על מתינות ואיפוק ולא לעסוק במריבות, תככים, אבל מאחר ואין שליטה על החיים, יש גם מצב שצריך לקבל קושי ומצוקה של אדם אחר שקרוב אליך.

בחודש זה תמצו את עצמכם במצבים שונים ולא קלים בעיקר מבחינה רגשית/נפשית הקשורים למערכות יחסים של אנשים סביבכם, דרוש החודש קצת זמן וסבלנות. במקרים מסוימים האנרגיה הזאת יכולה להתבטא בחולי, החוליה החלשה שלכם בתחום הבריאותי/פיסי תדרוש פתרון החודש.

החודש עוסק ברמה הרגשית בנושאים של פרידה, האנרגיה העוסקת בחוויה של פרידה מאדם שאתם מכירים, ייתכן גם מפגש עם פחדים האישיים שלכם הקשורים למוות, סוף, חידלון ואובדן המייצר מצב של מצוקה נפשית רגשית.

אלה שנולדו בשנים של חולדה בין התאריכים:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה 18.9 - 15.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה 13.6-15.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 15.3- 11.3

או בחודש החולדה בין התאריכים ה 22.12-25.12

יחושו החודש את כובד המשקל של חודש הכלב, שיתבטא בחולשה, עייפות, קושי בלהתמודד עם לחצים. אחריות גדולה, עומס וקשיים אחרים. נטייה לחולי בעיקר התקררויות או התגברות זמנית של סימפטומים שונים.

אלה שנולדו בשנים של חולדה בין התאריכים:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה 3.9-5.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה 6.6- 2.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 4.3 - 2.3

בחודש החולדה בין התאריכים ה 6.12 -2.12

נמצאים בתקופה מוזרה ולא ברורה, שמאופיינת באשליות, תקוות, אופטימיות לעומת אכזבה, עייפות וחולשה או חוסר כוח וחשק למטלות קשות שדורשות מאמץ בעיקר פיסי. נטייה לבעיות לא ברורות ולא מזוהות בתחום הבריאות, אבל גם תקוות ואופטימיות בנושאים אישיים מכל סוג שהוא, בכל מקרה עליכם להיות זהירים ביותר החודש בכל הנוגע לחתימה על חוזים והסכמים ארוכי טווח, כולל בתחום הנדל"ן או רכישת מוצרים יקרים.

לעומת זאת בני מזל חולדה שנולדו

בחודש הכלב בין ה 22.10-25.10

יחושו אופטימיות, תקווה והתעוררות מחודשת.

 

 

ילידי שנים של שור

1949 1961 1973 1985 1997 2009

אלה שנולדו בשנים של שור יחוו בחודש הכלב מזל והצלחה עם נושאים הקשורים לנדל"ן, כמו השכרה, מכירה, שיפוץ. אין זה אומר שזה יהיה קל, אלא החודש יש יותר אפשרויות חיוביות לסגור עניינים בצורה נוחה ויעילה יותר. בנוסף יש החודש עזרה תמיכה ומזל מנשים שעוזרות ומסייעות בתחומי חיים שונים.

בנוסף בחודש זו אתם עוסקים בחיכוכים ובעיות הקשורים למערכת היחסים שלכם עם זולתכם, זה יכול עם בן/בת הזוג או שותפים לעבודה או/ו לעסקים או ללימודים, התחושה היא בעיקר של כובד ולעיתים גם חוסר אונים נוכח הנסיבות, קרוב לוודאי שתרגישו גם תחושת בדידות ולבדות, התקופה המדוברת עוסקת במהמורות וקושי בהוצאה לפועל של תכניות בגלל גורמים שאינם תלויים בכם.

אנרגיה נוספת החודש שגם היא קשורה לנדל״ן אך היא מעט שונה נושא של נדל"ן, נכסים, אדמות וירושות מכל סוג שהוא הנמצא על הפרק אצלכם או אצל אחד מבני משפחתכם. עליכם להיות זהירים לגבי עסקים וחוזים, אתם או מישהו ממקורביכם עלול למצוא עצמו במצב בעייתי בגלל אי הבנה או חוסר התייחסות למילים הקטנות של חוזים בתחומים שונים. רצוי מאוד להשתמש בשירותים של איש מקצוע רציני במידה ואתם משקיעים כסף ברכישה כלשהי החודש.

בנוסף זו תקופה מתאימה ומומלצת יותר להתייחסות לעולם הרגשי שלכם, לבדוק דברים ולהתחיל למלא את הנפש בתכנים רגשיים וחושיים.

בנוסף תאריכים מיוחדים של ילידי שנים של שור

אלה שנולדו אך לא רק אלה דגש בעיקר:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה 18.9 - 15.9 או 5.9 - 3.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה 15.6 - 13.6   או 4.6 - 2.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 15.3- 11.3 או 4.3 - 2.3

בחודש החולדה בין התאריכים ה 22.12 - 25.12 או 2.12 - 6.12

יחושו בחודש הכלב בבעייתיות בכל הנוגע להתנהלות מול רשויות, גופים גדולים כמו תאגידים. עבורם זה חודש בעייתי עד גרוע לעניינים משפטיים, המשמעות היא שחודש כלב המתכת שמסתיים ב 7.11 אינו מתאים ליוזמות משפטיות.

אנרגיה זאת עוסקת בשני מישורים שונים זה מזה, מישור שעוסק בענייני, בית, נדל"ן, שיפוץ ועיצוב, זה חודש מתאים ונכון לעסוק בתחומים האלה, החל מעריכת בירורים ובדיקות, דרך פגישות עם אנשי מקצוע וכלה בחתימה על הסכם/חוזה כמובן לאחר בדיקה אישית. בנוסף זו אנרגיה שעוסקת בענייני הנפש, ובענייני נשים, בחודש הזה יותר קל לקבל עזרה והסכמה של נשים בתחומי החיים השונים.

 

ילידי שנים של טיגריס

1950 1962 1974 1986 1998 2010

מערכת היחסים הכללית בין חודש הכלב לילידי שנות הטיגריס היא בדרך כלל חיובית, יש זרימה בין השניים, יש הדדיות ושיתוף פעולה שמאפשר זרימה. אך מנגד יהיו גם הפתעות לחלק מילידי הטיגריס. שני האנרגיות הראשיות שמבקרות אצלם בחודש זה אינן קלות ואינן נוחות.

אנרגיה ברמה בינונית ולא קרדינאלית שמשפיע על מערכות יחסים מכל סוג שהוא, בעיקר אם כבר יש רקע בעייתי בין ילידי הטיגריס לאחרים. בחודש זה אתם עוסקים בחיכוכים, עימותים ומריבות ברמות שונות, תקופות של עליות ומורדות בתחום הנפשי/רגשי אצלכם זו אנרגיה חזקה שמורגשת די בעוצמה אם יש אינדיקציות נוספות. היא בעיקר מעידה על סיומות ואובדן.

בחודש זה אתם נמצאים תחת השפעה של אנרגיה שמסמלת ניתוקים, סיומות ובעיות בענייני כספים ועבודה שאינן ברורות, מחסור ותזרים מזומנים, בתקופה זו יש להיזהר גם מגניבות, פריצות ומעילות בתחום העבודה/העסק או הבית.

בנוסף תאריכים מיוחדים של ילידי שנים של טיגריס יושפעו בעוצמה גדולה יותר את האנרגיות החודשיות המובאות למעלה.

אלה שנולדו בשנים של טיגריס בין התאריכים:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה 18.9 - 15.9 או 3.9 - 5.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה 15.6 - 13.6   או 4.6 - 2.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 15.3- 11.3 או 4.3 - 2.3

בחודש החולדה בין התאריכים ה 25.12 - 22.12 או 6.12 - 2.12

 ילידי שנים של ארנבת

1951 1963 1975 1987 1999 2011

 

זה חודש שיש בו הזדמנויות טובות יותר לרומנטיקה בזוגיות והתאהבות מחודשת. זה זמן מתאים להנאות וחוויות חושיות ( קולנוע, מוסיקה, ריקודים ) וחושניות ( מזון ומשקאות, ריקודים, SEX ) או סתם הנאה ספונטנית מהליכה לים, טיול, סיור או ביקור חברים וכמובן קניות ורכישות.

מנגד יש כוכב אחר בעוצמה בינונית שקצת מעכיר את האווירה שעוסק בענייני כספים, ממון בעיקר בהוצאות גבוהות מהממוצע.

בנוסף החודש טומן בחובו אפשרות כי יתכן ותבצעו מהלך שגוי בתחום מסוים בחייכם, או מישהו מבני משפחתך יעשה זאת, בדרך כלל התוצאה היא בזבוז קטן של משאבים העומדים לרשותכם, זה יכול להיות בענייני כספים, כמו רכישה של מוצר או השקעה קטנה שאינה מביאה לתוצאות רצויות, זה יכול להיות השקעה של משאבים, זמן ורגש בתחום מסוים שבהמשך תתחרטו או תשנו את דעתכם. משמעות הדבר שבכל החלטה שנעשית החודש כדאי לשקול אותה בכל הפרמטרים האפשריים על מנת למזער נזקים.

בנוסף תאריכים מיוחדים של ילידי שנים של הארנבת.

אלה שנולדו בשנים של ארנבת בין התאריכים:

בחודש הכלב בין התאריכים 26.10 - 22.10

בחודש התרנגול בין התאריכים 8.10 - 7.9

בחודש הכלב בין התאריכים 8.11 - 8.10

עבורם במיוחד זה חודש חזק שמסמל שינויים מעניינים עם אפשרויות רומנטיות בנוסף חודש הכלב הוא החודש אולי הכי משמעותי עבור חלק מילידי הארנבת, זה חודש שמסמל עזרה, מזל ותמיכה קוסמית, או ההיפך לחלוטין, ניתוק, קושי ודרמה כלשהי.

 

 

 

 

 

ילידי שנים של דרקון

1952 1964 1976 1988 2000 2012 

לילידי שנים של דרקון זה חודש בו אתם חווים מצב המכונה CLASH (התנגשות) עם היקום, בחודש זה אתם נמצאים במצב אנרגטי מיוחד המייצג התנגשות עם היקום, בדרך כלל התחושה היא של מטלות רבות יותר וקשיים מצטברים בדרך, לפעמים זו שנה שמזיזה אותך לגמרי מהעמדה בה אתם מצויים בתחום המקצועי, אישי/בריאותי או כלכלי ומביאה אותך למקום אחר. בשנה כזאת לא רצוי להתנגד ולהתנגש עם רשויות, גופים ואנשים חזקים, עדיף להתכופף ולגלות יותר ענווה ורצון לשיתוף פעולה, זה חודש בו לא רצוי לפתוח בתהליכים משפטיים נגד גופים ומוסדות ולא רצוי לבצע שינויים חדים, למעט אם יש אינדיקציות אחרות שמראות על הדרך הנכונה להתמודד עם האנרגיה הזאת. לרוב רצוי להמשיך בקיים, ללא יוזמות חדשות, במידה ואתם נאלצים לבצע שינוי בעל כורחכם, עדיף לעשות זאת בשנה שלאחר מכן ובמידה ואין ברירה, רצוי למצוא חודש מתאים לביצוע השינוי.

בחודש הזה יש אנרגיה נוספת  שעוסקת בתחומי בנייה ובניין, עיצוב ושיפוץ במידה ועומד על הפרק נושא של נדל״ן ניתן לעסוק וזהירות מרובה כראוי לעיסוק בענייני מגורים ונדל״ן במשמעות של יכולת טובה יותר בניהול משא ומתן או במציאת נכס מתאים לרכישה. אך כאמור לא מומלץ לסגור חוזים סופית בחודש זה.

את האנרגיה הזו יחוו בעוצמה חזקה במיוחד ילידי שנות הנחש שנולדו בין התאריכים:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה  18.9 - 15.9  או 5.9 - 3.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה   15.6 - 13.6     

או 2.6 - 4.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 15.3- 11.3   

או 4.3 - 2.3

בחודש החולדה בין התאריכים ה 25.12 - 22.12 

או 6.12 - 2.12

 

ילידי שנים של נחש

1953 1941 1965 1977 1989 2001 2013

 

בחודש זה עומדת לרשותכם אנרגיה חיובית מאוד חזקה, אנרגיה מגינה שיכולה להתבטא בשני אופנים, האפשרות האחת שזאת אנרגיה מגינה נטו, משמעות הדבר שהיא תעזור לכם במקרה של משפט (הקלה או זיכוי עם אתה נתבע או זכייה עם אתה התובע), בעיות בריאות אשר ניתן למצוא להן פתרון טוב או יחסי, או הקלה משמעותית. זה יכול להתבטא גם בכך שהפוזיציה המקצועית/כלכלית שלכם נשמרת למרות חששות כאלה ואחרים, או שינוי בתחום הזה כשינוי חיובי, או הגנה במקרים של סיכונים פיסיים. האפשרות השנייה שזאת אנרגיה שעוזרת לכם בצורה אקטיבית, כמו למשל קידום מקצועי, עלייה בשכר או בתזרים המזומנים של העסק שלכם (בכפוף כמובן למצב הכללי בתחום המקצועי כמובן), זה יכול להתבטא גם במצב שבו אתם מקבלים תמיכה ועזרה מאנשים המקדמים אותך בתחום העבודה, השירות הציבורי וכו'. במקרים מיוחדים זה גם עוסק בזכיות, קבלת ירושה, האנרגיה הזאת עוסקת יותר במימד הפיסי של החיים במשמעות של כסף, קידום מקצועי ופחות במימד הרגשי/נפשי של החיים.

בנוסף יש אנרגיה חלשה יחסית שעוסקת בהוצאות מיותרות, הוצאות לא צפויות וטעויות הקשורות לחישובים לא נכונים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ילידי שנים של סוס

1940 1954 1966 1978 1990 2002

האנרגיה העומדת בחודש זה לרשותכם כוללת מגמה חיובית בתחום הפיננסי, זה יכול להתבטא בחתימה על הסכם חוזה/מסוים, שיפור בתזרים מזומנים וכו', כמובן שהכול יחסית לעובדה שחודש הכלב הוא ברובו חודש של חגים.

בחודש זה נוצרת אנרגיה של הצלחה ושפע בתחום מסוים שבו אתם עוסקים או מזל באופן כללי בתחום של הימורים כלכליים ובהשקעות, זו תקופה שבה פקטור המזל גבוה יותר במעט מאשר בתקופות אחרות, משמעות הדבר שבמידה ונולדת לשפע ומזל והצלחה, אזי זו תקופה שבה האנרגיה הזאת יכולה להתבטא בעוצמה גדולה יותר, בדרך כלל זה מתבטא בקידום שכר, קבלת כספים שמגיעים לך, יכולת למכור נכס, רכוש או חפצים ואביזרים שנמצאים ברשותך וכעת אתם רוצים להיפטר מהם על מנת להגדיל תזרים מזומנים או לקבלת הלוואה או כספים ממקורות אחרים על מנת לממש מטרה מסוימת. ייתכן שהאנרגיה הזאת תתבטא גם אצל אחד ממקורביכם.

את האנרגיה הזו יחוו בעוצמה  חזקה במיוחד ילידי שנים של סוס שנולדו בין התאריכים:

בחודש התרנגול בין התאריכים 29.9 - 22.9

אנרגיה נוספת שעומדת על הפרק לכל ילידי שנות הסוס היא אנרגיה שעוסקת בפגיעות פיזית, בפציעות שונות, נטייה לפגיעות וחבלות קטנות. ומצבים שיש בהם קושי , כמו מריבות וחיכוכים עם אנשים או רשויות וגופים שונים.

הפוטנציאל לפציעות מכל סוג שהוא בחודש זה גדול יותר יחסית לתקופות אחרות, זה יכול להיות שמישהו קרוב בסביבתכם, מבני משפחתך או חבריך לחיים ולעבודה יהיו מעורב במצב כזה, בתקופה כזאת עליכם להיות זהירים בטיולים ומסעות, כי במקרים קיצוניים אתם יכולים להיות קורבן לפריצה ושוד. אתם חייבים להימנע מלקחת סיכונים בטיולים ומסעות במקומות לא נגישים או בעייתיים אקלימית או פוליטית. במקום העבודה עליכם להיות זהירים שבעתיים בהפעלה של ציוד מסוכן או עיסוק בחומרים ומיקומים עם דרגת סיכון גבוה. כולל עיסוק בספורט אתגרי, אבל במידה ונולדתם עם הגנות או אתם נמצאים בתקופה שבה המטרייה הקוסמית מגינה עליכם, אזי הסירו דאגה מליבכם.

את האנרגיה הזו יחוו בעוצמה חזקה במיוחד ילידי שנות הסוס שנולדו בין התאריכים:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה 18.9 - 15.9   או 5.9 - 3.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה 15.6 - 13.6   

 או 4.6 - 2.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 15.3- 11.3 

או 4.3 - 2.3

בחודש החולדה בין התאריכים ה 25.12 - 22.12    או 6.12 - 2.12

 

 ילידי שנים של כבשה

1955 1967 1979 1991 2003

לבני מזל זה יש חודש מעניין ומורכב עם פוטנציאל טוב לשפע ומגמה כללית של הצלחה וקידום, אנרגיה זאת עוסקת בשני מישורים שונים זה מזה, מישור אחד עוסק בענייני, בית, נדל"ן, שיפוץ ועיצוב, זה חודש מתאים ונכון לעסוק בתחומים האלה, החל מעריכת בירורים ובדיקות, דרך פגישות עם אנשי מקצוע וכלה בחתימה על הסכם/חוזה כמובן לאחר בדיקה אישית. בנוסף זו אנרגיה שעוסקת בענייני הנפש, ובענייני נשים, בחודש הזה יותר קל לקבל עזרה והסכמה של נשים בתחומי החיים השונים.  

החיבור בין שלושת האנרגיות האלה יוצר מצב בו עומדת לרשותכם אנרגיה חזקה ביותר שמביאה לתחושות של חופש, קידום, עזרה משמיים או/ו חברים, אנרגיה חזקה ומגינה שעוסקת יותר במימד הנפשי/מנטאלי שלכם.

האנרגיה הזאת מביאה עימה מזל ומאפשרת לך לבצע שינויים ומהלכים בתקופה המדוברת עם פחות קושי נפשי/רגשי, עם יכולת טובה יותר להתמודד עם מצבים מתפתחים. אתם תמצאו את עצמכם במצב שאנשים שונים יבואו לעזרתכם, האנרגיה הזאת מאפשרת גם שיפור מצב בריאותי, קידום רעיונות ויכולת טובה יותר להרגיש שלמים ונינוחים עם עצמכם גם בזמנים פחות קלים במהלך השנה. פעמים רבות האנרגיה הזאת מתורגמת גם לבניית תשתית להצלחה כלכלית בהמשך, או הצלחה וזכייה הקשורים לכסף ולשפע חומרי. הנכם נמצאים בשנה של " אוצר" כלומר בידיך הפוטנציאל להצלחה גדולה בהמשך, משהו שאתם משקיעים בו זמן ומשאבים יעניק פירות רבים בהמשך. לכן השנה הזאת טובה לפרויקטים ארוכי טווח, גם בגלל העובדה שיהיה לכם סיוע, עזרה ומשאבים לכך. בנוסף חודש זה מסתמן כמתאים וכראוי לעיסוק בענייני מגורים ונדל״ן במשמעות של יכולת טובה יותר בניהול משא ומתן או במציאת נכס מתאים לרכישה.

בנוסף החודש תלווה אתכם חוויית הבדידות או הלבדות (מלשון לבד) ובחודש זה תהיה חזקה למדי. הדרך הנכונה להתמודד עם התחושות והרגשות האלה של חוסר שייכות, לבדות או/ו בדידות זה לשנות אווירה, לנוע, לטייל ולא להיתקע במקום או מיקום אחד, אפשרות אחרת היא לטפל בגורמי התחושה, שיכולים להיות אובייקטיבים וממשיים אבל גם סובייקטיביים בלבד. בכל מקרה שהתקופה הזאת תעבור ניתן יהיה לחוש בשינוי.

האנרגיה של בדידות, צער וקושי רגשי כלשהו מתבטאת ביתר עוצמה אצל ילידי שנים של  הכבשה שנולדו

בחודש הכבשה בין התאריכים  20.7-22.7 

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה 18.9 - 15.9 או 5.9 - 3.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה 15.6 - 13.6

או 4.6 - 2.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 15.3- 11.3

או 4.3 - 2.3

בחודש החולדה בין התאריכים ה 25.12 - 22.12 או 6.12 - 2.12

 

 ילידי שנים של קוף

1956 1968 1980 1992 2004

האנרגיות בחודש הכלב לילידי שנים של קוף הן לא קלות החודש, האנרגיה הזאת עוסקת בפרידה מאדם מוכר לכם, זה יכול להיות קרוב משפחה, חבר לעבודה, אדם שאתם מכירים במסגרת הלימודים, עבודה, צבא או חיים חברתיים. אבל לא רק, יתכן וזה רק מצב בו אתם מושפעים עמוקות מפטירה של אדם מסוים בנסיבות קשות או טרגיות שמעכיר את מצב רוחכם, זה יכול להיות גם השפעה של סרט או ספר או עבודת מחקר שעוסקים במוות.

בנוסף תושפעו מאנרגיה שעוסקת בחסימות, זה חודש שמביא עימו חסימות ובעיות לא צפויות בתחום חיים מסוים, על אף הניסיונות שלכם להתקדם בתחום המדובר, אתם בתחושה שהנושא לא מתקדם בקצב הראוי, העיכובים הם בדרך כלל לא צפויים וכאלה שלא ניתן לצפות אותם, לא ניתן לשלוט בהם ובתחום בו אתם חשים את הבעייתיות, זה סוג של כוח עליון ( FORCE MAJOUR ) שאתם נמצאים בשליטתו ועליכם להמתין עד יעבור זמן. זו תקופה שבה הנושא המדובר דורש יותר זמן או שינוי בהיערכות או עשייה, בכל מקרה הפעלת כוח ומאמצים מוגברים לא תמיד מועילים ויש לתקוף את הבעיה מכיוונים אחרים. אבל הדרך הנכונה ביותר זה להניח לחסימה ( אם לא מדובר במצב מסוכן כמובן ) ולהמתין למועד טוב יותר.

את האנרגיה הזו יחוו יותר ילידי שנים של הקוף שנולדו בין התאריכים:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה 15.9-18.9 או 3.9-5.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה 13.6-15.6

או 2.6-4.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 15.3- 11.3       או 4.3- 2.3

בחודש החולדה בין התאריכים ה 22.12-25.12     או 2.12-6.12

אלה שיחוו את עוצמות האנרגיות הללו במידה פחותה יותר הם ילידי שנות הקוף שנולדו בין התאריכים:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין 29.9 - 22.9

את האנרגיה הזו יחוו בעוצמה חזקה במיוחד ילידי שנים של הקוף שנולדו בין התאריכים:

בחודש הארנבת בין התאריכים 5.4 - 5.3

 

 

 ילידי שנים של תרנגול

1957 1969 1981 1993 2005

האנרגיה העומדת בחודש זה לרשותכם כוללת מגמה חיובית של פרסום, הכרה, הוקרה, אותות כבוד, עיטורים ותעודות הצטיינות.

זוהי מגמה חיובית ביותר עבור ילידי שנות התרנגול, בעיקר ילידי שנת 1945 ו 2005, החודש הזה עוסק בכבוד והערכה שהוא מנת חלקם של בני המזל הזה. זה חודש של עזרה מדמויות גבריות כמו פטרונים, מפקדים,מורים וכו'. זו מגמה חיובית גם בגלל שהיא נותנת תקווה לבאות ויכולת מציאת פיתרון לבעיות שונות.

בנוסף כוכב החולי אנרגיה זאת עוסקת בבעיות בריאות קיימות או נסתרות, גם אם לא חשים, עדיין היא קיימת והמשמעות היא שזה חודש שמתאים לבדיקות, אבל יותר מכול יש להיזהר מהידבקות במחלות מדבקות ויראלית מכל סוג שהוא, בין אם מדובר בביקור חולים בבתי חולים, בין אם מדובר בקיום יחסי מין ללא אמצעי זהירות, בין אם עיסוק וצריכה של מזון לא טרי או שימוש לא נכון בתרופות. החודש עליכם להיות ערים יותר לנושאי בריאות הגוף, במידה ויש חוליה חלשה היא עלולה להתבטא בחודש זה, אם נולדת עם גנטיקה בעייתית אזי בחודש זה היא עלולה להיות בעייתית עבורכם, במידה ואין יש אפשרות לחולשה או חולי סמוי, אין צורך להיבהל אלא לערוך בדיקות, כי מחלות רבות בעיקר הכרוניות מתפתחות לבד ובמידה ומגלים אותם בזמן ניתן לטפל בהם בצורה יעילה יותר.

את האנרגיה שקשורה לחולי יחוו בעוצמה גדולה יותר הם ילידי שנים של תרנגול  שנולדו בין התאריכים:

 

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה 18.9 - 15.9   או 5.9 - 3.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה 15.6 - 13.6         או 2.6-4.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 15.3 - 11.3      או 4.3- 2.3

בחודש החולדה בין התאריכים ה 22.12-25.12     או 2.12-6.12

 ילידי שנים של כלב

1946 1958 1970 1982 1994 2006

החודש תחוו אנרגיה מיוחדת הקשורה ליצירתיות, המצאות, פיתוחים, בדידות.

אנרגיה זאת עוסקת ביצירתיות על כל גווניה, משמעות הדבר שילידי מזל כלב עסוקים במציאת פתרונות יצירתיים לשלל צרכים שונים ומגוונים, החל מצורך לפתור בעיות מכאניות וטכניות מכל סוג שהוא, דרך פרץ יצירתיות בתחומי יצירה מכל סוג שהוא וכלה בהגשמה חלקית של חלומות הקשורים בהנאות שונות כמו רצון לבקר במקומות מסוימים, צורך להשתתף באירוע או כל מצב שיש בו פרץ של יצירתיות ולו גם זמנית. מנגד אנרגיה זאת עוסקת גם בתחושת לבדות רגעית.

בחודש זה היכולת שלכם להביע את כושר ההמצאה שלכם, להיות יצירתיים יותר בתחום העיסוק שלכם, בין אם אתם עובדים בהיי טק, חקלאות, אומנות, צבא, תחום היופי והאסתטיקה כמו אופנה, קוסמטיקה, עיצוב פנים וכו' התקופה הזאת מציינת אפשרויות לקידום ושיפור המעמד המקצועי/חברתי, זו תקופה של אפשרויות גדולות יותר להביע את היצירתיות שלכם בכל תחום נבחר, במידה וגם המזל לצידכם, אזי האנרגיה הזאת תביא לכם הצלחה מקצועית ומעמדית.

חודש זה מסתמן כמתאים וכראוי לעיסוק בענייני מגורים ונדל״ן במשמעות של יכולת טובה יותר בניהול משא ומתן או במציאת נכס מתאים לרכישה.

את האנרגיה הזו יחוו יותר ילידי שנים של הכלב שנולדו בין התאריכים:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה 15.9-18.9    או 3.9-5.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה 13.6 - 15.6         או 2.6-4.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 15.3 - 11.3      או 4.3- 2.3

בחודש החולדה בין התאריכים ה 22.12 - 25.12   או 2.12-6.12

אלה שיחוו את עוצמות האנרגיות הללו במידה פחותה יותר הם ילידי שנות כלב שנולדו בין התאריכים:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין 29.9 - 22.9

את האנרגיה הזו יחוו בעוצמה חזקה במיוחד ילידי שנים של הכלב שנולדו בין התאריכים:

בחודש הארנבת בין התאריכים 5.4 - 5.3

 

 ילידי שנים של חזיר

1959 1973 1983 1995 2007

ילדי שנים של חזיר יחוו אנרגיות שונות ומנוגדות בחודש זה.

אנרגיה שעוסקת בתחושת בדידות ולבדות שנוצרת במהלך תקלה או בעיה כלשהי במסגרת זוגיות או במסגרת חברתית כמו בית ספר, צבא וחברה באופן כללי. זו אנרגיה שבדרך כלל מייצרת מצב של היפרדות וניתוקים, חלקם הכרחיים וחלקם כפויים. לא תמיד זה מתבטא בעוצמה, אבל זו אנרגיה חזקה בעיקר אצל ילדים ונערים בגיל בית ספר ותיכון. בחודש זה קרוב לוודאי שתלווה אתכם חוויית הבדידות או הלבדות (מלשון לבד). הדרך הנכונה להתמודד עם התחושות והרגשות האלה של חוסר שייכות, לבדות או/ו בדידות זה לשנות אווירה, לנוע, לטייל ולא להיתקע במקום או מיקום אחד, אפשרות אחרת היא לטפל בגורמי התחושה, שיכולים להיות אובייקטיבים וממשיים אבל גם סובייקטיביים בלבד. בכל מקרה שהתקופה הזאת תעבור ניתן יהיה לחוש בשינוי. 

אנרגיה של פרסום, הכרה, הוקרה, אותות כבוד, עיטורים ותעודות הצטיינות. זוהי מגמה חיובית ביותר עבור ילידי שנות החזיר, בעיקר ילידי שנת 1983 ו 1995, החודש הזה עוסק בכבוד והערכה שהוא מנת חלקם של בני המזל הזה. זה חודש של עזרה מדמויות גבריות כמו פטרונים, מפקדים,מורים וכו'. זו מגמה חיובית גם בגלל שהיא נותנת תקווה לבאות ויכולת מציאת פיתרון לבעיות שונות. הפוטנציאל הפרסומי/שיווקי שלכם גדול יותר מאשר בתקופות אחרות, הנראות והבולטות שלכם גדולים יותר גם בתחום חברתי, יש לכם יותר יכולת להשפיע ולעשות דברים, בתקופה הנידונה היכולת שלכם להשיג, הבנות, כיוון וקבלת עזרה וסיוע מגברים בחייך הוא גדול יותר מאשר מנשים באותה תקופה, קל לכם יותר להתמודד מול גברים מאשר מול נשים כמעט בכל תחום, זו תקופה טובה לקבלה או הענקה של תעודת סיום, תעודת הצטיינות, אותות ועיטורים בכל תחום שהוא. זו בהחלט תקופה טובה לפרסום ושיווק מקצועי, התוצאות תהיינה בהמשך.  

בנוסף בחודש זה יש קושי בנושא של כספים ולכן עליכם להיות זהירים ולשמור על כסף ומסמכים, יתכנו מצבים שכחה שמביאים להסתבכויות בהמשך בעיקר לכאלה שעובדים במסגרות ורשויות שונות כולל תאגידים, אבל גם לאלה שעובדים בכל בית עסק ומצב שכחה או אובדן של כסף, מסמכים או מפתחות עלול לסבך אותם. במידה ואתם שוקלים נסיעה ארוכה למטרות לימודים, עסקים או עבודה עליכם להיות מודעים לבעיות שעלולות להיווצר לפני או במהלך הנסיעה או השהות במקום החדש, לכן הדבר החשוב ביותר זה לבדוק את המסמכים שברשותכם, תוקף הביטוחים השונים שלכם ואבטחת הכסף ושאר החפצים שלכם.

אנרגיה נוספת הקשורה לחולי ובעיות בריאות קיימות או נסתרות, גם אם לא חשים, עדיין היא קיימת והמשמעות היא שזה חודש שמתאים לבדיקות, אבל יותר מכול יש להיזהר מהידבקות במחלות מדבקות ויראלית מכל סוג שהוא, בין אם מדובר בביקור חולים בבתי חולים, בין אם מדובר בקיום יחסי מין ללא אמצעי זהירות, בין אם עיסוק וצריכה של מזון לא טרי או שימוש לא נכון בתרופות. החודש עליכם להיות ערים יותר לנושאי בריאות הגוף, במידה ויש חוליה חלשה היא עלולה להתבטא בחודש זה, אם נולדת עם גנטיקה בעייתית אזי בחודש זה היא עלולה להיות בעייתית עבורכם, במידה ואין יש אפשרות לחולשה או חולי סמוי, אין צורך להיבהל אלא לערוך בדיקות, כי מחלות רבות בעיקר הכרוניות מתפתחות לבד ובמידה ומגלים אותם בזמן ניתן לטפל בהם בצורה יעילה יותר.

את האנרגיה הזו יחוו בעוצמה גדולה יותר הם ילידי שנים של חזיר שנולדו בין התאריכים:

בחודש התרנגול בתאריכים שבין ה 18.9 - 15.9  5.9 - 3.9

בחודש הסוס בין התאריכים ה 15.6 - 13.6         או 4.6 - 2.6

בחודש הארנבת בין התאריכים ה 15.3 - 11.3      או 4.3- 2.3

בחודש החולדה בין התאריכים ה 25.12 - 22.12   או 6.12 - 2.12

 

למידע נוסף ומרתק בתחום האסטרו - נומרולוגיה

© כל ההזכויות שמורות לזוהר אהליאב וניצה שטרויך.

מידע נוסף אישי ופרטני לגבי מגמות חודשיות שנתיות

באפליקציה

״Astro-Numerology״

אפליקציה חדשנית ויחידה בתחומה עם מידע אישי מדויק ומרתק על עצמך.

 להורדת האפליקציה

 לקבלת מידע חודשי מרתק ומעניין בתחום  

אפליקציה אסטרו - נומרולוגיה

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.